אונו - תבנית עיצוב בסגנון עמוד אחד

UNO - אונו

תבנית עיצוב רספונסיבית בסגנון אתר של דף אחד (onepage) שבה המעבר בין הדפים מתבצע ע"י גלילה.

מדובר בטרנד עיצובי פופולרי בשנים האחרונות. אתר בסגנון של דף אחד מאפשר להעביר את המסר שלכם בצורה סיפורית (תוך כדי גלילת הדף למטה) ולסיים בהנעה לפעולה שתביא תוצאות.

למרות שמדובר בתבנית בסגנון עיצוב של דף אחד נגלל, ניתן להסתיר מהגלילה דפים שתבחרו. הדפים שתסתירו מהגלילה עדיין יישבו בתפריט האתר ובלחיצה עליהם יגיע הגולש לעמוד נפרד עם התוכן הרלוונטי. למדו איך להוסיף בתפריט דף כך שלא יופיע בגלילה

מה מיוחד באונו?

גלילה וניווט - המעבר בין העמודים נעשה ע"י גלילת אנימציה למעלה ולמטה, או לחלופין ע"י לחיצה על שם העמוד המבוקש בתפריט ואז מתרחשת גלילה אוטומטית.

מצגת תמונות במסך מלא- אונו היא תבנית מאוד רחבה שמאפשרת הצגת תמונות איכותיות וגדולות במצגת מרשימה. לחצו כאן למידע נוסף על גודל התמונות המומלץ

חלוקה למקטעים - אונו מאפשרת אתר בסגנון של דף אחד ולכן הוספנו בה אפשרות ליצור שני סטים של עיצוב כך שבגלילת האתר הראשית ישתנו הרקע, הפונטים והגוונים והאתר לא ייראה משעמם. בהתאמה האישית של העיצוב ניתן להפעיל את החלוקה לשני סטים שחוזרים על עצמם לסירוגין (הדפים האי-זוגיים בגלילה יקבלו את הגדרות העיצוב של הסט הראשון והדפים הזוגיים יושפעו מהגדרות הסט השני).

טיפ לקידום אתרים עם אונו - על מנת לייצר את הגלילה המגניבה באונו, בנינו אותה קצת אחרת מתבניות אתרים קונבנציונליות יותר. לכן, גם אופן יצירת ה-SEO (קידום האתר במנועי החיפוש) הוא מעט שונה. חשוב לייצר עמודים פנימיים נפרדים עבור ביטויים שחשוב לכם במיוחד לקדם בגוגל, ולא להסתפק רק בהופעת הביטויים בתפריט הראשי. למשל, אם חשוב לכם להתקדם בגוגל עם מכירת המוצרים שלכם במסגרת האתר - אל תסתפקו רק ביצירת שם העמוד 'חנות' בתפריט הראשי, אלא צרו עבורו גם עמוד פנימי שמוקדש לו בלבד.

יש לכם כבר אתר אצלנו ובא לכם לראות איך הוא ייראה באונו?

תוכלו לבדוק איך האתר שלכם נראה על תבנית אונו מבלי לבצע שינוי בפועל - פשוט היכנסו לתפריט עיצוב > תבניות עיצוב ובחרו לצפות בתבנית:

צפייה בתבנית עיצוב - אונו
החלטתם להחליף תבנית? קראו הסבר כאן

דוגמאות לאתרים יפים שנבנו עם אונו: