הדרך הקלה והמהירה להתחיל לגבות תשלומים באתר שלך

מה זה PayPal?

PayPal היא מערכת סליקת התשלומים המצליחה בעולם שמשמשת משתמשים רבים ומסייעת לבעלי עסקים ולקונים לבצע עסקאות און ליין באופן אופטימלי, מאובטח וידידותי.

מדוע חשבון PayPal מומלץ ועשוי לתרום להגדלת הרווחים שלך?

חשבון PayPal מאפשר לך, בעל העסק, לקבל תשלומים עבור עסקאות באינטרנט. בזכות הממשק הקל לתפעול ורמת האבטחה הגבוהה הפכה PayPal לאופן התשלום המועדף על גולשים רבים וקנתה לה נאמנות בכל העולם. כתוצאה מכך, נתח לא מבוטל מתוכם מבצעים רכישות אך ורק דרך חשבון ה­PayPal הפרטי שלהם ובמקרים רבים יוותרו על ביצוע רכישה בעסק שלא תומך בתשלום באופן זה. כבעל עסק, הדבר עלול לגרום לכך שלא תמצה עד תום את פוטנציאל הביקורים וההמרות באתר שלך (מקרים של נטישה לפני ביצוע תשלום) ולכן מומלץ תמיד להטמיע תמיכה גם במערכת הסליקה המצליחה.

לצורך כך הכנו עבורך מדריך פשוט להקמת חשבון ב­-PayPal שבסופו תוכל להתחיל לסלוק במהירות באתר שלך ולהגדיל את פוטנציאל המכירות שלך.

שלב ­1. הרשמה ובחירת סוג חשבון:

השלב הראשון הוא הרשמה לשירות PayPal. ההרשמה לאתר אינה בתשלום, PayPal תגבה מכם עמלה סמלית רק במקרה של ביצוע עסקה. היכנסו לכתובת האתר www.paypal.com ולחצו על sign up או הרשמה:

הרשמה ל-paypal

כעת עליכם לבחור את המדינה ממנה אתם מתכוונים לנהל את החנות (שימו לב שלאחר מכן PayPal לא מאפשרת לשנות נתון זה), במקרה שלנו­ בחרו Israel מתוך רשימת האפשרויות שתיפתח בשדה.

לאחר מכן בחרו את השפה בה נוח לכם לנהל את החשבון­ עברית או אנגלית.

לבסוף, עליכם לבחור את סוג החשבון שברצונכם לפתוח, בהתאם לסוג העסקאות שתרצו לבצע; במקרה של עסקאות שמבוצעות ע"י עסק רשום האפשרות הרלוונטית היא חשבון business. אם אתם לא עסק רשום, בחרו בסוג חשבון אישי. לחצו על המשך:

במסך הבא, שנקרא account sign up, תידרשו להזין פרטים מזהים אודות העסק/חנות פרטית שלכם. רוב האינפורמציה היא אינפורמציה בסיסית, דוגמת שם, כתובת, מספר טלפון וכדומה.

אם בחרתם במסך הקודם סוג חשבון עסקי- שימו לב למילוי מדויק של השדות החשובים הבאים: ­

Business type סוג העסק (בעלות בלעדית, שותפות וכו').­

Date of registration כאן יש להזין את התאריך בו רשמתם את העסק שלכם אצל רשם החברות (לא מדובר בתאריך ההרשמה לאתר).

Primary currency ­בחרו את המטבע בו תרצו לבצע את העסקאות (לקבל תשלום).

Business URL הכניסו את הלינק לאתר האינטרנט שלכם (הדומיין) בו תרצו לבצע את העסקאות.


לאחר שסיימתם למלא את כל שדות החובה אם אין תקלות במידע שהוזן, תועברו למסך הבא בו תגדירו את תהליך הכניסה האישי לחשבון:

  1. כתובת מייל פעילה- איתה תיכנסו בכל פעם למערכת PayPal
  2. סיסמה- בחרו סיסמה אישית שתורכב מ-8 עד 20 תווים ותשלב אותיות, מספרים ותווים מיוחדים. PayPal מציגה באתר טיפים לבחירת הסיסמה ותאשר את תקינותה לאחר שתזינו את הצירוף:


בחירת סיסמה ב-paypal


כעת עליכם להזין את הסיסמה שוב לווידוא התהליך.

3. שאלות אבטחה- בחרו שתי שאלות מתוך האפשרויות שמוצעות והזינו תשובות. במקרה שתשכחו את הסיסמה האישית שלכם, PayPal תוכל לאמת את זהותכם בעזרת השאלות הללו ולא תימנע מכם גישה לחשבון.

4. אימות זהות- הזינו את הקוד המופיע בתחתית הטופס.

אישור תנאי השימוש- קראו את תנאי השימוש באתר ולאחר מכם סמנו V ולחצו על agree and continue

כמעט סיימתם! כעת נותר רק לאמת את המייל שנשלח אליכם מ-PayPal ולאחר מכן החשבון החדש של העסק שלכם פעיל ומוכן לקבלת תשלומים.